Titan Jel Kullanım Talimatları

Birçok müşteri, Titan Jel için ayrıntılı bir talimat olup olmadığını ve doğru şekilde nasıl kullanılacağını soruyor.

Erkekler için dış genital bölge bakım kremi Titan Jel bir çok memnun müşteri tarafından kullanılıyor ve elde edilen sonuç genital bölgede canlanma, yapılan masaj sayesinde rahatlama meydana geldiği görülmüştür.

Titan Jel canlandırma niteliği sayesinde genital bölgenin kavernöz gövdesine giden kan akışınının hızlanmasına yardımcı olmaktadır. Titan Jel ile teşvik edilen egzersiz uygulaması sonucunda kremin etkisi belirgin bir şekilde hissedilmektedir.

Bu kombinasyonda, Titan jelin kullanımı ile birlikte genital bölgece bir rahatlama söz konusu olacaktır.

1 Tüp Kullanım Sonrasında

Titan Jel bileşimindeki özel enzimlerin erkek genital bölge dokuları üzerinde olumlu etkisi olabilir.

Masaj şeklinde yapılan genital bölge canlandırma egzersizleri Titan Jel ile 1 tüp ve üzeri kullanımlarda erkeklere yardımcı olabilir. Genital bölge yapısına nüfuz eden Titan Jel, egzersizlerin başarısı için gerekli işlemleri başlatır ve buna ek olarak duyarlılığı olumlu yönde etkileyebilir. Titan Jel kremi büyütücü masaj pompaları ile de rahatlıkla kullanılabilir.

TİTAN JEL UYGULAMA TALİMATLARI

1. Yağlama
Egzersizin başlangıcından önce kapsamlı bir yağlama yapılmalıdır. Bu aşamada, Titan Jel canlandırma için önerilir.

2. Ereksiyon Seviyesi:
Genital erkeklik bölgesini yarı ereksiyon haline getirmeniz gerekmektedir. Kan pompalanması için idealdir.
3. Tam kavrama:
Titan Jel kan dolaşımını içeriden tetiklerken mekanik olarak yaparsınız, ilgili bölgeyi baş parmağınızla ve işaret parmağınızla soldaki fotoğrafta gösterildiği gibi “OK” işaretinde tutunuz, tutuşunuz hep böyle olacaktır.

4. en alttan başlayın
Talimat penisin taban kemiğine mümkün olduğunca yakın tabanında kuşanmasını gerektirir, bu penisin tüm gövdesinin başından sonuna kadar çalışmasını sağlar.

5. yukarı doğru ilerleyin:
Yavaşça yukarı gitmeniz gerekir, ilgili bölge üzerinde optimum basıncı sağlamak için önemlidir, ağrılara neden olmaması için kavradığınız bölgeye çok aşırı güç uygulamayın.

6. baş kısmından tutun:
lgili gövdenin başına ulaştıktan sonra, durmanız gerekiyor. Bu egzersiz için üç saniye boyunca bekleyin ve hareketleri tekrar edin.
7. tekrar:
Egzersiz tamamlanıp elinizi değiştirdikten sonra genital bölgenin kan akışının ek uyarımı için tüm algoritma işlemlerini tekrar etmeniz gereklidir.

Bu gibi her eğitime Titan Jel kremi uygulayarak eşlik eden egzersizleri yapmaktan çok daha hızlı bir sonuç elde edebilirsiniz. Bu, jelin etkisinin iki katına çıktığı gerçeği ile açıklanır – kan akışının harekete geçirilmesi, ellerin yardımı ile mekanik olarak elde edilir, içeriyi tamamlar. En doğru ve eksiksiz olan bu kullanım talimatıdır. Titan Jel kendisi son derece etkili bir üründür, cilde geleneksel sürtünme de istenen etkiyi getirecektir, ancak farklı penis büyütme ürünleri ile kullanılması sonucuyla  büyük ölçüde hızlanacak ve gelişecektir.

Neden Titan Jel’i Egzersiz Yapmak Gerekir ?

Titan Jel’in hareket mekanizması nedir? Krem bileşimi, genital deriye absorbe edilen, hücresel seviyeye derinlemesine nüfuz eden, potensi uyaran, hassasiyeti arttıran ve en önemlisi penisin kavernöz cisimlerinin gerilmesini teşvik eden kesinlikle güvenli bileşenleri içerir.

Bu süreç – korpus kavernozumun genişlemesi, kremdeki etken maddelerin sorumlu olduğu artmış kan akışı ile tetiklenir. Benzer bir amaca yönelik tarif edilen egzersizler de vardır – bunlar kanın penise gitmesini sağlarlar. 

Egzersizleri uygulamadan kullanma penis gelişimini yavaşlatır veya maksimum büyüme sağlamaz.

Birincisi, kremi manuel egzersizlerle birlikte kullanarak penisinde önemli bir artış elde edersiniz. İkincisi, cinsel davranışın uzatılması, erken boşalmayı kontrol edebilir, penis hassasiyetinde artış elde edebilir ve potensi geliştirebilirsiniz.

Sizde memnun müşterilerimiz
arasına katılın!
Düzenli kullanımda
mutluluğa ulaşın…

İlişki süresini uzatmada, gecikmeyi ertelemede denenebilir.

Genital bölge bakımı ile doku güçlenmesine yardımcı olabilir.

Erkek genital bölgesinde hassas ve esnek bir dokuya yardımcı olabilir.