Yorumlar

YORUMLAR

ÖMER

Krem gerçekten işe yarıyor, bu bir gerçek! Ve tam tersi diyen, Titan Jel kullanımı doğru yapmamıştır, talimatları tekrar okumanızı öneririm yani yanlış bir şey yapmışsınız demektir veya sahte ürün kullanmıştır.

ERKan

Ankara’ya teslimatın süresi ne kadardır?

ADMİn

Saat 17.00’dan önce verilen siparişler İstanbul’a en fazla 600 km olan şehirlere mesai günlerinde 24 saat içinde teslim edilmektedir.

%50 indirimli fiyatlar için

sipariş ver

hasan

35 yaşındayım ve penisin büyümesi mümkün olamayacağını düşünüyordum, ben de her zaman 13 cm’lik bir boyuta sahip olacağım fikrinde yaşıyordum, ancak neyse ki arkadaşım söyledi  3 ay boyunca Titan Jel kullanıyorum ve 6 cm kadar boyunu arttırdı, ilk önce inanmadım, aslında sadece 1 ay boyunca yanlış hatırlamıyorsam 3,5 cm arttı! Hayatım çok değişti, kendime daha fazla güveniyorum, şimdi gelip güzel bir kızla tanışmaktan utanmıyorum çünkü yatakda utanmayacağımı biliyorum.

ethem

Merhaba titan jel’i sipariş etmek istiyorum ama bazı şüpheleri bulunmakta nasıl oluyor da bir krem penis’i 7 cm  kadar büyütüyor.

ADMİN

Merhaba, evet, egzersizlerle yapıldığında titan jel gerçekçi bir şekilde çalışır, bunun bir örneği öncesi/sonrası sayfasından memnun müşterilerin değerlendirmesidir. Şüpheniz varsa, bir numune için 1 tüp sipariş edebilir ve etkili olduğundan emin olabilirsiniz.

ayça

Erkek arkadaşım bana gres kullandığını söyledi ve  Titan Jel olduğu ortaya çıktı, kutuyu buldu 🙂 Her ne kadar ortalama bir boyutu olsa da sonuç çıplak gözle devi görüle biliyorum, ben sadece mutluyum) Tüm kadınlar adına teşekkür edebilirim erkek arkadaşımın penisini büyüttüğünüz için.

kaan

Bana söyleyin, 13 cm’lik bir penis sahibim, kremi kullandıktan sonra ne kadar artırabilirim ??

admin

Merhaba, müşterilerimizdeki ortalama artış 1-3 ay boyunca 5 cm. Ayrıca sonuç, penisini arttırmak için egzersizleri ne kadar düzenli yapacağınıza, egzersizler hakkında daha fazla bilginiz olduğunuz bağlıdır. , bkz. Bölüm: Talimatlar

kıvanç

Daha önceden Titan Jel sipariş ettim ama hiç büyüme sağlamadı. İnternet de birçok sahte ürün satışı yapan site olduğunu buradan öğrendim ve tekrardan buradan sipariş verdim. İlk ay da 2 cm büyüme sonrasında ise 3 cm daha büyüme sağladı. Her şey için teşekkürler.

arda

Her zaman büyük bir penisim olduğunu düşünürdüm ama buradaki kullanıcı fotoğraflarını görünce bende bir tane sipariş ettim. Şuan 1 haftadır kullanıyorum büyüme yok ama çok güçlü bir ereksiyon var. 

mehmet

Merhaba, Titan Jel  sevgili satıcıları, öncelikle bu muhteşem krem için teşekkür edeyim, ikincisi size hoş olmayan bir soru sormak istiyorum, web sitenizde Titan Jel’in 5-7 cm’lik bir artış verdiğini ancak 3 ay sonra  3 cm arttırdım, yani her ay için 1 cm arttı, ancak 4 ay hiç artış yapmadı ve penisini daha fazla büyütemedi.

admin

Merhaba, ürünü kullandığınız ve yorum yaptığınız için teşekkler, müşterilerimizdeki ortalama artışın yanı sıra bunu test ederken aldığımız test hastalarına dayanılarak penisin sitede tahmin edilen bir büyümesine sahip olduğumuzu belirtmek isteriz. Sonuçların kişiden kişiye değişiklik gösterebileceğini tekrar tekrar belirttik; bunun nedeni, penisinin kişinin ve dokularının bireysel genetik yatkınlığı, kremin aktif maddelerinin etkisi ve penis üzerindeki yük olmasıdır. Egzersiz sonrasında boyutta farklı bir artış olabilir.

FUrkan

Günün her saatinde kullanımı uygun mudur ve içeriği güvenli midir ?

admin

Merhaba, evet, doğal içerikler açısından Titan Jel kremi tüm klinik deneylerden geçti ve penis doku üzerinde etkili ve güvenli bir etki gösterdi.

ezgi

Kocam küçük penis olduğunu ve benim tatmin edemediğinden üzüyordu.Kocamın sorunun üstesinden gelmesine nasıl yardımcı olacağını uzun zamandır düşündüm.  Ona yardım edecek bir şey arıyordum ve Titan Gel reklamıyla karşılaştım. Özellikle onunla daha fazla ereksiyon olacağını ve penisin büyüteceğini söyledim… Tek endişelendiğim penisini zarar vermesiydi. Ancak iki ay boyunca kullandı ve sonuç çok etkileyiciydi. Kızlar bu ürünü kesinlikle eşlerinizi için almalısınız.

burak

İyi günler, bu soruyla ilgileniyorum, egzersiz olmadan bir krema kullanabilir miyim? Bu durumda bir artış olacak mı?

admin

Merhaba, tüm müşterilerimiz, egzersizleri kullanmanızı öneririz, çünkü egzersizlerle daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

aytaç

Olumlu yorumları okuduktan sonra bende sipariş verdim gerekli bütün talimatları uygulayarak her gün düzenli olarak kullandım. Penisim daha uzun süreli ereksiyon halinde kalıyor ve cinsel istek artışı yaşıyorum. 1 ay sonunda gözle görülür bir şekilde penis büyüme gördüm.

iskender

Biliyorsunuz, bir erkeğin cinsel gücündeki, cinselliğin ve genel olarak yaşamın bu tarafındaki belirsizlikten daha korkunç bir şey yoktur. Bu, bizim, tabii ki, temel taş, ve bu mutabık kalmalı. Bu nedenle boyut, ereksiyon, boşalma ve bu alanda bir sorun varsa, derhal onlarla savaşmamız gerektiğine kesinlikle inanıyorum! Kendimi Titan Jeli denedim ve o sadece beni hayal kırıklığına uğratmadı, aynı zamanda daha fazlasını da söyleyecek – çok memnun kaldım ve şaşkına döndüm!

fatih

Krem işe yarıyor, ama burada yazıldığı gibi değil, penis uzunluğu 5-7 cm değil, 4 cm uzunluğunda oldu, ancak prensip olarak sonuçtan zaten memnunum, şimdi güçlü bir 19 cm’im var  benim ve Sevgilim için bu fazlasıyla yeterli.

admin

Merhaba, geri bildiriminiz için teşekkür ederim, ancak 5-7 sonuçlarının öngörülebilir olduğunu ve genotiplerine bağlı olarak farklı insanlar için farklı olabileceğini açıklamak isterim.

can

25 yıldır tüm erkekler için standart bir problemim var – erken boşalma. Kadınlar elbette bu durumdan çok rahatsızlar – Onları tatmin edemedim, anlıyor musun? Ne yapmalıyım? Suçlu muyum Forumlardan birinde, sorunuza bir çözüm ararken, Titan Jel hakkında bilgi aldım. Tabii ki, o da boyutunu artırmaktadır. Ancak, denemeye karar verdim, çünkü başka yolu görmedim. Ne diyebilirim ki …  Partnerimi bitkin hale getiriyorum. Ve kendimi her zamankinden daha çok vahşice hissediyorum – Ben de fazla büyüme sağlamadı Eh, 2 cm büyüdü, ancak sadece 2 hafta kullandım.

hakan

Teşekkür kelimesi bile neşemi tanımlamak için yeterli değil. Kısa sürede egzersizlerle birlikte büyüme ve genişleme sağladı. Eskine göre de kolaylıkla ereksiyon oluyor. 

osman

Geçtiğimiz günlerde Titan Jel kullanmaya başladım, ancak sonucu gördüm, uzunluğu 1 cm, çevre uzunluğunu 0,5 cm uzatırken, ancak yolun başlangıcındayım, zamanla daha uzayacak ve kalıcı olacak Titan Jel erkekler için çok iyi ürün.

bekir

Geçen gün bir paket aldım, Moto kurye ile hızlı bir şekilde teslimat için teşekkürler, bir sorum var, burada Titan jJel ile egzersiz yapmanız gerektiğini yazıyor, ancak nasıl yapılacak ?

admin

Merhaba, müşterilerimizin şu şemaya girmelerini öneriyoruz: 3 gün egzersiz, 1 gün dinlenme ve tekrar böyle devam etmesi.

volkan

İnanmak zor, ama ben 25 yaşına kadar küçük penisim vardı, küçük arkadaşımın olağanüstü bir boyutta olmadığı başka bir mesele, söylemekten utanıyorum, sadece 11 cm … Vakum pompası ve genişletici tarafından çok şey yapıldı, ikincisi işe yarıyor, ancak bütün gün giymek çok çaba gerektiriyor ve bütün gün çalışıyorum ve zamanlamaya izin vermiyor, krem Titan Jel ve Jelqing çok basit, yaklaşık 6 ay süreyle meşgul. Kalesini 5.5 cm arttırdı, şimdi normal bir boyuta sahip 17.5 cm’lik (genişletici kullanarak 1 cm daha arttı).

Эльмир

İyi günler, lütfen cevap ver, bu krem Bakü’ye gönderir misin?

admin

Merhaba, evet, Azerbaycan’a Titan Jel kremi gönderiyoruz, içinde bulunduğumuz sayfalarda bulabileceğiniz lojistik listemiz var: Teslimat

indirimli fiyatlardan satın al

sipariş ver

umut

Penis boyutu nedeni ile partnerim seksden sonra fazla oynamıyordu. Sürekli yüzünü asıyor. Bu yüzden krem Titan Jel ile bir sitede rastladım ve değerlendirmeleri okurken, sadece bir şans almaya karar verdi. 2 ay boyunca düzenli kullandım ve 14 cm idi. Şimdi ise 4 cm büyüme sağladı ve 18 cm ‘  e kadar çıktı. Büyümesinin yanında ereksiyon gücü de arttı.

 

kamil

Titan Jel, erken boşalmadan kurtulmaya yardımcı olur ve sana söyleyeceğim şeyi kontrol etmek için ateş yakar … eğer birkaç saniyede veya birkaç dakika içinde bitmeden önce (eğer iyi olursa) Içki içmek için), şimdi içki olmadan bile sakince yarım saat, gelişmiş denetim, acele etme gibi bir hızlılık yok!…

Сергей

Cevap verir misiniz  bana, bir tüp yeterli kaç hafta yeterli? Ve sipariş etmek kaç adet?

admin

Merhaba, 1 tüp bir hafta boyunca yeterlidir, bu nedenle Titan Jel  kullanarak elde edilen sonuçların tamamını değerlendirebilmeniz için bir ay sürecek 5 tüp sipariş etmenizi öneririz.

mustafa

Bir  kızla tanıştım, o da yatağında tamamen vahşiydi, onunla yetişemiyorum bile. Farkına vardım, daha uzun sürebilir, her türlü hapları potens adına denedim, ama birçoğundan aldım, kafam ağrıyordu ve kusmuştu ve sonra google’a girip bu siteyi Titan Jel  ile buldum . İki haftadan fazla bir süredir kullanıyorum – ereksiyon açısından sonuç harika, stoacı ve uzun ve zor! 

 

 

mahmut

Merbaha, titan jel sipariş vermek istiyorum ama nereden vereceğimi bulamadım ?

admin

Yorum yazdığınız için teşekkürler. Üst menüden Sipariş Ver linkine tıklayıp veya 532 061 04 83 numara dan sipariş verebilirsiniz.